תקציב לעסק חדש

מרבית העסקים קטנים ובינוניים מתחילים את דרכם בלי תכנון מקצועי מוקדם. לצערנו, חלק לא מבוטל מהם נכנס למשבר כלכלי ו/או תזרימי תוך זמן קצר.

נניח שהחלטת לקחת חופשה קצרה. אחרי בדיקת האפשרויות הקיימות בחרת לשכור מכונית ולטייל בין העיירות ואגמים הקסומים שבצפון איטליה.

בחנת עלויות טיסה, השכרת רכב ולינה בין ספקים שונים המתמחים בתחום. תכננת את נתיב הנסיעה ולפני ששילמת בדקת כמה זה יעלה התענוג ומאין יבוא הכסף.

להבדיל מהטיול, אנשים סבורים שאפשר להקים עסק חדש מבלי לבדוק כל נושא לפרטי פרטים. למשל, איך צריכים להתארגן על מנת לא רק לפתוח את העסק ולשרוד, אלא כדי להצליח, לצמוח ולהתפתח.

הם מתלהבים מהרעיון ובטוחים מהצלחת העסק, אך רובם לא קבעו מטרות ויעדים ברורים, עם לוח זמנים לביצוע של כל שלב, לא הכינו תקציב הקמה מפורט ותקציב הפעלת שוטף, כולל מקורות מימון להקמה ולפעילות שוטפת. לכן, רובם נכנסים למשבר כלכלי ו/או תזרימי תוך זמן קצר.

אם אתם עומדים להקים עסק חדש, תבנו תוכנית ההקמה, המפרטת את הפעולות הדרושות עד להפעלה הראשונית, כולל לוח זמנים. על בסיס תוכנית ההקמה תכתבו תקציב הקמה ותזרים מזומנים להקמה שיצביע על כמה כסף יידרש בכל שלב, מה מקור המימון שלו ואיך תבדקו סטיות וחריגות מהתקציב המתוכנן.

יש לנו ידע וניסיון רב בייעוץ להקמת עסקים קטנים ובינוניים.

צור קשר אתנו.

פגישת הכרות ראשונה ללא התחייבות

היחודיות שלנו מושתתת על ידע רחב וניסיון מעשי רב שנים בהקמה ובליווי עסקים ובניהול ושיווק. בוא נשלב את הידע והניסיון שיש לך בתחום עיסוקך עם הידע והניסיון הניהולי והעסקי שלנו על מנת להצמיח את המיטב מהעסק שלך

054-696-4499
david@gross-david.com

צור קשר

  דוד גרוס

  דוד גרוס, יועץ עסקי ושיווקי, רואה חשבון, MBA במנהל עסקים

  דוד גרוס

  דוד גרוס הוא בעל תואר שני במנהל עסקים, רואה חשבון, מומחה בתוכניות לפיתוח כלכלי ובעל ניסיון עסקי וניהולי של 40 שנה בארץ ובעלם. עד שנת 1993 שימש בתפקידי ניהול בכירים בחברות פרטיות וציבוריות, תעשיות ומסחריות.

  משנת 1993 דוד מתמקד בייעוץ עסקי, שיווק ומכירות, ליווי עסקים קטנים ובינוניים ליישום פתרונות, הפעלת כלים ניהוליים ובבניית מערכות שליטה ובקרה של התוצאות. הוא כותב ומפרסם וירחונים מקצועים.

  הגיע הזמן להתנהל על בסיס תקציבי. אנחנו לשירותך

  דוד גרוס, תקציב לעסק חדש