מרפאת שיניים ללא תיקים

הריהוט העיקרי המעצב את אזור הקבלה של הרבה מרפאות שיניים הוא ארונות המכילים את התיקים הרפואיים של הפציינטים וקלסרים עם מסמכים או צילומים שלא נכנסים בתיקים האישיים..  מרפאת שיניים ללא תיקים גם מונעת את מראה עיצובי מפוקפק זה.

בתי חולים בישראל כבר מזמן מנהלים את התיקים הרפואיים בצורה ממוחשבת. כשתאה נכנס לביקור אצל רופא משפחה או מומחה בכל קופת חולים הוא נכנס לתיק הרפואי שלך דרך המחשב שלו ומקבל את כל האינפורמציה הדרושה על מנת להתעדכן על עברך ומשם להמשיך את הטיפול הדרוש לך.

אז מדוע במרפאתך עדיין מחפשים תיקים או צילומים? כמה שעות ועצבים הלכו במרפאה על מנת למצוא תיק או צילום שתויק במקום הלא נכון?

מרפאת שיניים ללא תיקים (Paperless) שעוברת דיגיטַציַה חוסכת כסף, מתייעלת ומגבירה את התפוקה, חוסכת מקום, משתפת את המידע בקלות בין הצוות הרפואי והאדמיניסטרטיבי ושומרת בביטחון מלא את כל המידע באמצעות גיבוי מיידי בענן.

תהליך ההעברה של מרפאתך ל מרפאת שיניים ללא תיקים (Paperless) כולל שימור של תיקים סגורים, לפי הצורך, למקרה של בירורים, לרבות בירורים משפטיים.

מרפאת שיניים ללא תיקים (Paperless)

המרת מסמכי נייר למסמכים דיגיטליים מתבצעת באמצעות סריקה או הפיכתם לקובצי PDF והפיכת צילומים אנלוגיים לצילומים דיגיטליים.

כל מרפאת שיניים מבינה את הצורך הרפואי לעבוד עם מערכת צילום דיגיטלי ולהניח להיסטוריה את השיטה הישנה של צילומי רנטגן בפיתוח ידני, ותיוקם בקלסרים.

הגיע הזמן להתקדם לעידן הטכנולוגי, ולעבור לעבודה בלי תיקים ידניים (Paperless) במרפאת השיניים שלך.

היתרונות ברורים:

  • גישה מיידית לתיק הפציינט. המידע בתיק מעודכן ומגובה בענן
  • בטיחות גבוהה. הדיגיטציה מאפשרת לך לקבוע מידור :למי יש גישה לאיזה מסמכים
  • שיתוף בין אנשי הצוות ללא צורך של העברה פיזית של תיק ו/או צילומים
  • חיסכון בזמן ובכסף. לא יותר חיפושים של תיקים ו/או צילומים שתויקו במקום הלא נכון.
  • חיסכון בשטח. תשתחרר מהתיקיות ומהמחסנים הצוברים אבק וליכלוך. תשחרר שטח שאפשר לנצל להגברת התפוקה
  • חיסכון בנייר הוא טוב לך אך גם לסביבה. תחסוך בהדפסות ובשטח שתופסת מדפסת

 

לנו יש ניסיון עשיר בהעברת מרפאות שיניים מסורתיות לעבודה ללא תיקים כלומר מרפאת שיניים ללא תיקים  (Paperless)

.צור קשר אתנו

מרפאת שיניים ללא תיקים (Paperless)
דוד גרוס

דוד גרוס, יועץ עסקי ושיווקי, רואה חשבון, MBA במנהל עסקים

דוד גרוס

דוד גרוס הוא בעל תואר שני במנהל עסקים, רואה חשבון, מומחה בתוכניות לפיתוח כלכלי ובעל ניסיון עסקי וניהולי של 40 שנה בארץ ובעלם. עד שנת 1993 שימש בתפקידי ניהול בכירים בחברות פרטיות וציבוריות, תעשיות ומסחריות.

משנת 1993 דוד מתמקד בייעוץ עסקי, שיווק ומכירות, ליווי עסקים קטנים ובינוניים ליישום פתרונות, הפעלת כלים ניהוליים ובבניית מערכות שליטה ובקרה של התוצאות. הוא כותב ומפרסם וירחונים מקצועים.

לפני כ-10 שנים הרחיב את פעולתו והתמחה בענף של מרפאות שיניים. למד את הענף לעומק, ממרפאות קטנות של כיסא אחד ועד תאגידים רבי כיסאות. דוד פיתח מודלים יעודיים לשיווק במרפאות שיניים ומודל ייחודי לסגירת תוכניות טיפול.

פגישת הכרות ראשונה ללא התחייבות

היחודיות שלנו מושתתת על ידע רחב וניסיון מעשי בתחום של מרפאות השיניים בוא נשלב את הידע והניסיון הרפואי שלך עם הידע והניסיון הניהולי והעסקי שלנו על מנת להצמיח את המיטב במרפאתך


054-696-4499
david@gross-david.com

צור קשר