שלבים בעבודת הייעוץ העסקי

מרפאת שיניים חפצת חיים חייבת להתנהל על בסיס עסקי, על מנת להיות מסוגלת להקנות לפציינטים שלה טיפול רפואי ברמה גבוהה ובטכניקות מתקדמות.

אך, בו בזמן, המרפאה חייבת להשיג לעצמה רווחית איתנה, יציבות פיננסית וצמיחה עקבית, שיבטיחו את האפשרות להצטייד ולהתעדכן ובעיקר, מתן תמורה הולמת לעבודה המקצועית של הרופא.

על מנת להצליח במשימות אלה, עליך ועל הצוות שלך יהיה לקבל הכשרה, כלים והדרכה בדבר התנהלות עסקית, שיווקית וארגונית נכונה, על ידי ייעוץ עסקי, שיווקי וארגוני.

הייעוץ העסקי שלנו מקנה לך ולצוות שלך את ידע ואת הכלים הדרושים להצלחה עקבית וממושכת של מרפאת השיניים שלך.

עבודתנו הפרטנית והייחודית למרפאה שלך, כוללת את השלבים הבאים:

  1. מיפוי המצב הנוכחי של המרפאה, ניתוח הממצאים והסקת מסקנות;
  2. הגדרת מטרות ויעדים;
  3. בניית תוכנית עסקית, בשיתוף אתך, להשגת המטרות והיעדים;
  4. מתן פתרונות וכלים עסקיים, שיווקיים וארגוניים
  5. קביעת נקודת האיזון הכלכלי של המרפאה
  6. ליווי בהטמעת הכלים, הכולל הדרכה של כל צוות המרפאה

המפתח להצלחה של מרפאת השיניים שלך נמצא בביצוע, ביישום ובהטמעה של התוכנית העסקית שנבנתה וגובשה בשיתוף אתך, בהתאם לצרכיך ואפיוניה של מרפאתך.

הצוות שלנו, בעל ידע מקצועי וניסיון מעשי בניהול של מרפאות שיניים, יתן לך את הפתרונות הדרושים להצלחה ממושכת של המרפאה שלך.

צור קשר אתנו

שלבים בעבודת הייעוץ העסקי
דוד גרוס

דוד גרוס, יועץ עסקי ושיווקי, רואה חשבון, MBA במנהל עסקים

דוד גרוס

דוד גרוס הוא בעל תואר שני במנהל עסקים, רואה חשבון, מומחה בתוכניות לפיתוח כלכלי ובעל ניסיון עסקי וניהולי של 40 שנה בארץ ובעלם. עד שנת 1993 שימש בתפקידי ניהול בכירים בחברות פרטיות וציבוריות, תעשיות ומסחריות.

משנת 1993 דוד מתמקד בייעוץ עסקי, שיווק ומכירות, ליווי עסקים קטנים ובינוניים ליישום פתרונות, הפעלת כלים ניהוליים ובבניית מערכות שליטה ובקרה של התוצאות. הוא כותב ומפרסם וירחונים מקצועים.

לפני כ-10 שנים הרחיב את פעולתו והתמחה בענף של מרפאות שיניים. למד את הענף לעומק, ממרפאות קטנות של כיסא אחד ועד תאגידים רבי כיסאות. דוד פיתח מודלים יעודיים לשיווק במרפאות שיניים ומודל ייחודי לסגירת תוכניות טיפול.

פגישת הכרות ראשונה ללא התחייבות

היחודיות שלנו מושתתת על ידע רחב וניסיון מעשי בתחום של מרפאות השיניים בוא נשלב את הידע והניסיון הרפואי שלך עם הידע והניסיון הניהולי והעסקי שלנו על מנת להצמיח את המיטב במרפאתך


054-696-4499
david@gross-david.com

צור קשר