שיווק מרפאות שיניים

השַֹרדוּתַהּ והתפתחותה של כל מרפאת שיניים, לא משנה מה גודלה, מושתתות על זרם בלתי פוסק של טלפונים נכנסים מפציינטים חדשים וחוזרים.

מטרת השיווק היא לגרום שאנשים המחפשים רופא שיניים יגיעו למרפאתך ולא למרפאה מתחרה. אבל לא בכל מחיר.

הניסיון שצברנו במשך שנים של עבודה שיווקית עם רופאי שיניים בעלי מרפאות פרטיות, מאפשר לנו לזהות את הצרכים של מרפאתך, ובשיתוף פעולה אתך לבנות תוכנית שיווקית הכוללת שימוש במדיה, בכלים ובמסרים שמתאימים לרמת הרגישות שלך בדבר שמירה על האתיקה והכבוד למקצוע, טובת המטופל, לתקנות של משרד הבריאות ולצורך לקבל תשואה גבוהה על השקעתך בשיווק המרפאה.

אנחנו מתחילים את עבודתנו המשותפת אתך בהכרת המציאות הנוכחית שלך. לדוגמה:  איזה שעות פעילות מציעה המרפאה שלך למתרפא פוטנציאלי? שעות הפתיחה מתאימות לך או לו? איזה מגוון טיפולים יש במרפאתך? איזה טכניקות וטכנולוגיות עדכניות יש בשימוש במרפאתך? במה הנך טוב יותר ממתחרך?  האם פציינט פוטנציאלי יודע זאת? איזה פעולות נקטת על מנת שהוא ידע? איך נראית מרפאת השיניים שלך? מה הדימוי שיש לפציינט ממך וממרפאתך? האם הכנת את הצוות שלך לטיפול של מתעניינים שיגיעו למרפאה כתוצאה מהפעילות השיווקית?

השיווק הצליח ואנשים מתקשרים. כמה מהמתקשרים הופכים למטופלים שלך?

שיווק הוא הדלת כניסה של הכסף הממשי הנכנס למרפאה. לכן, הוא חייב ידע וניסיון מקצועיים.

צור קשר אתנו

(דוד גרוס פרסם מאמר בנושא באתר Articles)

תוכנית פעולה עסקית למרפאות שיניים
דוד גרוס

דוד גרוס, יועץ עסקי ושיווקי, רואה חשבון, MBA במנהל עסקים

דוד גרוס

דוד גרוס הוא בעל תואר שני במנהל עסקים, רואה חשבון, מומחה בתוכניות לפיתוח כלכלי ובעל ניסיון עסקי וניהולי של 40 שנה בארץ ובעלם. עד שנת 1993 שימש בתפקידי ניהול בכירים בחברות פרטיות וציבוריות, תעשיות ומסחריות.

משנת 1993 דוד מתמקד בייעוץ עסקי, שיווק ומכירות, ליווי עסקים קטנים ובינוניים ליישום פתרונות, הפעלת כלים ניהוליים ובבניית מערכות שליטה ובקרה של התוצאות. הוא כותב ומפרסם וירחונים מקצועים.

לפני כ-10 שנים הרחיב את פעולתו והתמחה בענף של מרפאות שיניים. למד את הענף לעומק, ממרפאות קטנות של כיסא אחד ועד תאגידים רבי כיסאות. דוד פיתח מודלים יעודיים לשיווק במרפאות שיניים ומודל ייחודי לסגירת תוכניות טיפול.

פגישת הכרות ראשונה ללא התחייבות

היחודיות שלנו מושתתת על ידע רחב וניסיון מעשי בתחום של מרפאות השיניים בוא נשלב את הידע והניסיון הרפואי שלך עם הידע והניסיון הניהולי והעסקי שלנו על מנת להצמיח את המיטב במרפאתך


054-696-4499
david@gross-david.com

צור קשר