שיווק מרפאות שיניים באינטרנט

שיווק מרפאות שיניים באינטרנט

היו זמנים שפציינט חדש התרשם ממך ומהצוות כאשר הם הגיעו בפעם ראשונה למרפאת השיניים שלך. כך הם קבלו את ההתרשמות הראשונה הקובעת.

ההתרשמות הראשונה היא זאת שנשארת בזיכרון, ומשפיעה על ההחלטה של הפציינט על  איזה רופא ובאיזה מרפאת שיניים הוא יבצע את טיפולי השיניים הנדרשים לו.

ניסיונות לתקן התרשמות ראשונה שלילית או בינונית לא יצליחו לרוב, אם בכלל. אין הזדמנות שנייה לתקן התרשמות ראשונה.

אכן, היו זמנים. אבל בעולם המשתנה ללא הכר וללא הרף, הצרכנים הם אלה שקובעים ומשפיעים על כללי המשחק החדשים. כן, גם ברפואת שיניים.

הפציינטים החדשים שמתעניינים אצלך הם צרכנים ומתנהגים ככאלה. ההתרשמות הראשונה של פציינט חדש לא מתרחשת היום במרפאה שלך, אלא באינטרנט.

הפציינט המחפש טיפול ומוצא אותך, וגם כן אחר שקיבל המלצה עליך, רוצים לדעת מי אתה, הצוות ואיך המרפאה שלך לפני שהם מגיעים אליך. אם אתה לא שם, אז אתה לא קיים, וההתרשמות היא בהתאם

חדשות לבקרים אתה מקבל הצעה לשיווק מרפאות שיניים באינטרנט על ידי בניית וקידום של אתר אינטרנט, דף Facebook  או Instagram, סרטי וידאו ב-Facebook או ב-Instagram, פרסום בטלפונים חכמים או כל מדיה דיגיטלי אחרת.

שיווק מרפאות שיניים באינטרנט

היום, אין ספק לגבי הצורך לפרסם את המרפאה שלך ברשת האינטרנט. השאלה היא מה המטרה ואיך לעשות זאת על מנת שהשקעתך תהיה כדאית, תחזור אליך ותניב פירות.

אם מרפאת השיניים שלך נהנית מזרם מספק של פציינטים חדשים וביקורים חוזרים של מתרפאים וותיקים, אזי המטרה העקרית של הנוכחות שלך באינטרנט תהיה לחזק את תדמיתך אצל המטופלים, לשמור עליהם ולגרום להם להמליץ עליך.

אך אם זרימת הפציינטים החדשים והנוכחות של הקיימים מתדלדלת, אתה בוודאי מרגיש שמרפאת השיניים שלך נכנסת לקיפאון מסוכן. הקיפאון הזה מביא מהר מאוד הדרדרות בתזרים המזומנים ובתוצאות העסקיות.

התקון האפקטיבי ביותר, ללא ספק, זה שיווק מרפאות שיניים באינטרנט.

אבל, אם מישהו מבטיח לך שהאינטרנט הוא סוג של פתרון קסם, כנראה שאתה הולך להתאכזב: פרסום מרפאות שיניים באינטרנט בלי מחשבה, תכנון והכנה מוקדמת עלול להיות בזבוז של זמן ושל כסף.

פרסום באינטרנט הוא כלי שהמטרה העיקרית שלו היא לגרום שפציינט פוטנציאלי יעדיף, בין כל ההצעות שיש לו ברשת, להתקשר אליך.

אבל, הצוות והמרפאה חייבים להתארגן ולהיות מוכנים לקבל את ההתקשרויות ולעמוד מול האתגרים של קהלים חדשים עם התנהגות שונה מהפציינטים הוותיקים שלך.

כמו כל החלטה נבונה, גם בתחום זה "סוף מעשה במחשבה תחילה". לפני שניגשים לבניית או לקידום של אתר, דף פייסבוק או בכל ערוץ אינטרנטי אחר, יש לתת תשובות לכמה שאלות יסודיות. להלן כמה דוגמאות:

מה בן המטרות שלך? מה אתה רוצה להשיג? מי הקהל הרצוי לך? איזה סוג של טיפולים אתה מעוניין לקדם? לאיזה רמה סוציו-אקונומית לכוון? איזה גילאים? האם למרפאתך יש הסדר עם חברות ביטוח?

מה הן החזקות והחולשות של מרפאת השיניים שלך? איך משפיעה את מיקומה ואת גודלה? מה הן ימים ושעות הפעילות? איזה סוגי טיפולים היא מציעה ומה הן המיומנויות של הצוות הרפואי? איזה רמת מוכנות יש לצוות הקבלה להתמודדות עם פניות טלפוניות של מתרפאים פוטנציאלים על מנת להביא אותם למרפאה ולסגור תוכניות טיפול? מי ידריך אותם?

אחרי שהגדרנו את האפיונים האלה של שיווק מרפאות שיניים באינטרנט, אפשר להחליט איזה ערוץ או ערוצים מתאימים יותר למרפאת השיניים שלך.

אנחנו נותנים פתרונות בין-תחומיים. יש לנו צוות אינטרדיסציפלינארי עם ידע רחב בצרכים של שיווק מרפאות שיניים באינטרנט.

יש לנו הוא ידע וניסיון בהקמה ובקידום אתרי אינטרנט למרפאות שיניים, דפי פייסבוק, אינסטגרם, פרסום בטלפונים סלולריים וכלים דיגיטליים אחרים להתייעלות הטיפול בלקוחות החדשים.

אנחנו מלווים אותך בכל התהליך, לרבות בהגדרת הצרכים הארגוניים להתפתחות וצמיחה של המרפאה שלך.

גם מכינים ומדריכים את צוות המרפאה לקבלת מתענינים פוטנציאלים ולהפיכתם לפציינטים שסוגרים תוכניות טיפול.

צור קשר אתנו

דוד גרוס

דוד גרוס, יועץ עסקי ושיווקי, רואה חשבון, MBA במנהל עסקים

דוד גרוס

דוד גרוס הוא בעל תואר שני במנהל עסקים, רואה חשבון, מומחה בתוכניות לפיתוח כלכלי ובעל ניסיון עסקי וניהולי של 40 שנה בארץ ובעלם. עד שנת 1993 שימש בתפקידי ניהול בכירים בחברות פרטיות וציבוריות, תעשיות ומסחריות.

משנת 1993 דוד מתמקד בייעוץ עסקי, שיווק ומכירות, ליווי עסקים קטנים ובינוניים ליישום פתרונות, הפעלת כלים ניהוליים ובבניית מערכות שליטה ובקרה של התוצאות. הוא כותב ומפרסם וירחונים מקצועים.

לפני כ-10 שנים הרחיב את פעולתו והתמחה בענף של מרפאות שיניים. למד את הענף לעומק, ממרפאות קטנות של כיסא אחד ועד תאגידים רבי כיסאות. דוד פיתח מודלים יעודיים לשיווק במרפאות שיניים ומודל ייחודי לסגירת תוכניות טיפול.

פגישת הכרות ראשונה ללא התחייבות

היחודיות שלנו מושתתת על ידע רחב וניסיון מעשי בתחום של מרפאות השיניים בוא נשלב את הידע והניסיון הרפואי שלך עם הידע והניסיון הניהולי והעסקי שלנו על מנת להצמיח את המיטב במרפאתך


054-696-4499
david@gross-david.com

צור קשר