סגירת תוכניות טיפול

סגירת תוכניות טיפול

מה הם דרכי הפעולה והכלים הדרושים להשגת גידול מהותי באחוזי הסגירה?

סגירה מוצלחת של תוכנית טיפול מתחיל בצלצול הטלפון במרפאה ומסתיים כשהמתעניין הופך לפציינט משלם ונשמר ככזה. במובן זה, אפשר לדמות סגירה מוצלחת למירוץ שליחים. מדוע?

במרוץ שליחים משתתפים ארבעה רצים, כשכל אחד מהם רץ קטע מהמסלול. הרץ הראשון מחזיק בידו מקל שמעביר אותו לרץ הבא בסיום הקטע שלו, וכך להבא בתור, עד הרץ האחרון. אם המקל נופל מידי אחד הרצים כל הקבוצה מחלישה או מאבדת את סיכוייה לנצח.

לא נשמע לך דומה לסגירת תוכנית טיפול?

במירוץ במרפאה, משתתפים רצים שונים: הקבלה, הרופא המבצע את הבדיקה הראשונה, מי שמוסרת את התוכנית לפציינט והמזכירה שסוגרה את התנאים הכספיים. תלוי בגודל המרפאה, יתכן שכמה מהשלבים המתוארים מתבצעים
על ידי גורם אחד.

ניהול עסקי של מרפאות שיניים

הניצחון במירוץ (סגירת תוכנית הטיפול) תלוי בתִפקוד של כל אחד מהיחידים המרכיבים את צוות המרפאה. אם אחד לא מתפקד כראוי, הוא לא רק מסכן את הסיכוי לנַצֶח, אלא מאלץ את אלה הרצים אחריו להתאמץ ולנסות להדביק את הפער על מנת לתקן את הנזק שנגרם עקב תפקודו הלקוי שלו.

כישלון של אחד הרצים בצוות של מרפאתך, מונע את העברת המקל (במקרה שלנו: הפציינט המתעניין) לרץ הבא בתור, וגורם לצוות כולו לא לסגור את העסקה.

כפי שרצים מקצועיים מקבלים אימון והדרכה ומתרגלים כל צעד בתפקודם על מנת לנצח, כך כל המעורבים, החל בקבלת השיחה הראשונה, בהמשך של קביעת התור לבדיקה הראשונה, הבדיקה עצמה, הצגת התוכנית וכלה בסגירתה והסדר הכספי, חייבים לקבל הדרכה מעמיקה.

ההדרכה והתרגולים ממחישים כל צעד נכון או שגוי שמוביל לסגירת תוכניות טיפול או לאיבוד הלקוח.

המודל מאפשר ומניע כל משתתף להפנים את חשיבות בתפקודו בתהליך של סגירת תוכניות טיפול ואת אחריותו בהעברת ה-“מקל” בצורה נכונה להבא בתור.

כל משתתף במירוץ מבין שרק פעולתו המיטבית, תביא את הצלחתה של הסגירה.

פיתחנו מודל מקיף המקנה פתרונות וכלים לתפקוד בכל שלב של המירוץ, על מנת להגיע ליעד הרצוי: סגירת תוכניות טיפול מוצלחת ושמירת הפציינט להמשך.

צור קשר אתנו.

סגירת תוכניות טיפול - מודל מנצח לסגירת תוכניות טיפול במרפאות שיניים
דוד גרוס

דוד גרוס, יועץ עסקי ושיווקי, רואה חשבון, MBA במנהל עסקים

דוד גרוס

דוד גרוס הוא בעל תואר שני במנהל עסקים, רואה חשבון, מומחה בתוכניות לפיתוח כלכלי ובעל ניסיון עסקי וניהולי של 40 שנה בארץ ובעלם. עד שנת 1993 שימש בתפקידי ניהול בכירים בחברות פרטיות וציבוריות, תעשיות ומסחריות.

משנת 1993 דוד מתמקד בייעוץ עסקי, שיווק ומכירות, ליווי עסקים קטנים ובינוניים ליישום פתרונות, הפעלת כלים ניהוליים ובבניית מערכות שליטה ובקרה של התוצאות. הוא כותב ומפרסם וירחונים מקצועים.

לפני כ-10 שנים הרחיב את פעולתו והתמחה בענף של מרפאות שיניים. למד את הענף לעומק, ממרפאות קטנות של כיסא אחד ועד תאגידים רבי כיסאות. דוד פיתח מודלים יעודיים לשיווק במרפאות שיניים ומודל ייחודי לסגירת תוכניות טיפול.

פגישת הכרות ראשונה ללא התחייבות

היחודיות שלנו מושתתת על ידע רחב וניסיון מעשי בתחום של מרפאות השיניים בוא נשלב את הידע והניסיון הרפואי שלך עם הידע והניסיון הניהולי והעסקי שלנו על מנת להצמיח את המיטב במרפאתך


054-696-4499
david@gross-david.com

צור קשר