דוד גרוס, ייעוץ עסקי, יועץ עסקי

ייעוץ עסקי: יש לנו פתרונות בשבילך

במשך שני עשורים אנחנו עוסקים בייעוץ עסקי לעסקים, כתיבת תוכניות עסקיות, ניהול כספים, שיווק, אימון עסקי, הדרכה וליווי צמוד להצלחה עסקית.

אנחנו צוות של רואי חשבון בעלי תואר שני במנהל עסקים עם מומחיות לפיתוח עסקים.

בנינו ארגז כלים עשיר למתן פתרונות עסקיים ושיווקיים פרקטים לקבלת תוצאות תוך זמן קצר.

בארגז יש כלים של אסטרטגיה ותכנון עסקי, מיתוג ומיצוב של העסק ומוצריו, שיווק ומכירות, ארגון והדרכת הצוות, ניהול כספים ובקרה תקציבית ותזרימית.

אנחנו מזמינים אותך להשתמש בארגז הכלים הזה. נוכל לקדם ביחד את העסק שלך.

הטלפון שלנו הוא 054-696-4499

דוד גרוס, ליווי עסקי מקצועי ואמין

מה אנחנו עושים

ייעוץ אסטרטגי

ייעוץ אסטרטגי

אסטרטגיה עסקית מיועדת להוביל את העסק שלך מהמקום שהוא נמצא היום למרחב אחר שהוגדר  כמטרה. הייעוץ האסטרטגי מכוון את העסק בשלב תכנון האסטרטגי ובשלב היישום של האסטרטגיה, דרך עולם עסקי שמשתנה במהירות מסחררת…..עוד בנושא
דוד גרוס

דוד גרוס, יועץ עסקי ושיווקי, רואה חשבון, MBA במנהל עסקים

דוד גרוס

דוד גרוס הוא בעל תואר שני במנהל עסקים, רואה חשבון, מומחה בתוכניות לפיתוח כלכלי ובעל ניסיון עסקי וניהולי של 40 שנה בארץ ובעלם. עד שנת 1993 שימש בתפקידי ניהול בכירים בחברות פרטיות וציבוריות, תעשיות ומסחריות.

משנת 1993 דוד מתמקד בייעוץ עסקי, שיווק ומכירות, ליווי עסקים קטנים ובינוניים ליישום פתרונות, הפעלת כלים ניהוליים ובבניית מערכות שליטה ובקרה של התוצאות. הוא כותב ומפרסם וירחונים מקצועיים.

פגישת הכרות ראשונה ללא התחייבות

היחודיות שלנו מושתתת על ידע רחב וניסיון מעשי בתחום של מרפאות השיניים בוא נשלב את הידע והניסיון הרפואי שלך עם הידע והניסיון הניהולי והעסקי שלנו על מנת להצמיח את המיטב במרפאתך


054-696-4499
david@gross-david.com

צור קשר