הבראת עסקים וליווי עסקי

איך קורה שעסק נכנס לקשיי נזילות?  מדוע הוא זקוק להליך של הבראת העסק?

טעות נפוצה היא לחשוב שהבראת עסקים הוא הליך שמיועד להשיג פיתרון למַחנַק במזומנים.

מחנק במזומנים הוא כמו חום הגוף. הוא עולה ומסמן לנו שיש מחלה. כלום לא יעזור אם נתמקד רק בלנטרל את החום. חייבים לטפל במחלה.

באופן דומה, לשחרר את הלחץ הכספי מבלי להתייחס לגורמים המייצרים אותו יחמיר את המצב, ותוך זמן קצר החֶנק יופיע מחדש, הפעם בחריפות מוגברת.

הרבה גורמים אחראים לחוסר המזומנים בקופה. החל מתוכנית עסקית לקויה או, גרוע מזה, כשהיא לא קיימת כלל, וכלה בחוסר כלים מתאימים לניהול אפקטיבי של העסק.

התוצאה של כל אלה מתנקזת בתופעה אחת: חוסר בהון חוזר. הון חוזר הוא שמאפשר תפקוד תקין ושמירתו מונע מצבי חסר בקופת המזומנים.

איזה כלים נדרשים לניהול פיננסי יעיל ואפקטיבי? איך לצפות אם העתיד מבשר מצב של חוסר מזומנים בתקופה מסוימת?

הליך של הבראת העסק כולל בניית תקציב עסקי ונוהל בקרה צמודה עליו. צעד מיידי משלים הוא הכנה וניהול תזרים מזומנים המונע הפתעות הרות אסון.

הפתעות אלה הן מקור לאבוד של שיווי משקל אצלך וגם אצל הבנקאי המממן אותך. אתה לא מצליח להתרכז בפעולות שיגדילו את רווחי העסק. אתה עסוק בכיבוי שריפות. והבנקאי שלך מסרב לשמש ככבאי של שריפות אלה.

אחרי שהפעלנו את שני המצפנים האלה, התקציב העסקי ותזרים המזומנים, ניגשים לבדוק את שורש הבעיה הגורמת לגירעון בהון חוזר ולחוסר המזומנים בקופה.

פגישת הכרות ראשונה ללא התחייבות

היחודיות שלנו מושתתת על ידע רחב וניסיון מעשי רב שנים בהקמה ובליווי עסקים ובניהול ושיווק. בוא נשלב את הידע והניסיון שיש לך בתחום עיסוקך עם הידע והניסיון הניהולי והעסקי שלנו על מנת להצמיח את המיטב מהעסק שלך

054-696-4499
david@gross-david.com

צור קשר

  הבדיקה והפתרונות ניתנים תוך לווי עסקי צמוד, המאפשר הטמעה של הכלים הדרושים להבראת העסק.

  בסופו של יום, תוכנית עסקית מצויינת עלולה להכשל אם היישום שלה לקוי. כלים מעולים לא יעזרו אם הביצוע כושל.

  לכן, הבראת העסק ולווי עסקי הולכים יחד, והם חייבים לכלול הכוונה והדרכה שיביאו אותך ואת הצוות שלך להפנים את השינויים שיש להכניס בניהול העסק ולהפעיל אותם באופן מקצועי, כדי לייצור יציבות, צמיחה והתפתחות עסקית ממושכת ומאוזנת.

  יש לנו ידע רב וניסיון עשיר בהבראת עסקים ובלווי עסקי המוביל להצלחה.

  צרו קשר אתנו

  דוד גרוס,הבראת עסקים, ליווי עסקי
  דוד גרוס

  דוד גרוס, יועץ עסקי ושיווקי, רואה חשבון, MBA במנהל עסקים

  דוד גרוס

  דוד גרוס הוא בעל תואר שני במנהל עסקים, רואה חשבון, מומחה בתוכניות לפיתוח כלכלי ובעל ניסיון עסקי וניהולי של 40 שנה בארץ ובעלם. עד שנת 1993 שימש בתפקידי ניהול בכירים בחברות פרטיות וציבוריות, תעשיות ומסחריות.

  משנת 1993 דוד מתמקד בייעוץ עסקי, שיווק ומכירות, ליווי עסקים קטנים ובינוניים ליישום פתרונות, הפעלת כלים ניהוליים ובבניית מערכות שליטה ובקרה של התוצאות. הוא כותב ומפרסם וירחונים מקצועים.

  הבראת עסק: לצאת מהמחנק, לצמוח ולהצליח

  ליווי עסקי, הבראת עסק