ניהול כספים

כל פעולה שמתבצעת בעסק משפיעה על זרימת המזומנים שלך. רכישת סחורות, חומרים או שירותים, תשלומי תשומות, השקעה בציוד, הוצאות שוטפות, מכירות ומתן אשראי ללקוחות, הן רק דוגמאות של פעולות יום יומיות המשנות את מצב המזומנים ואת גודל ההון חוזר הדרוש לך כדי לקיים את הסק בהצלחה, ללא מצוקת מזומנים ה-"תוקעת" את העסק ומונעת צמיחה והתפתחות.

איך אפשר לנהל את העסק מבלי לדעת בכל רגע מה מצבה העכשווית והצפויה של הזרימה הזאת? אפשר, אך כך זה ניראה: ריצות תכופות לבנק, תחנונים למנהל הסניף לקבל הלוואות ו/או אישור לחריגות בחשבון ותשלומי ריבית גבוהות, או במקרים קיצוניים יותר, חיפוש מימון במקורות פרטים חוץ בנקאיים.

ניהול כספי העסק הוא תפקיד  מכריע. פעילות פיננסית תקינה ויעילה מחייבת בנייה, ניהול ופיקוח של תזרים מזומנים שוטף וכן תכנון פיננסי עתידי.

אנחנו בונים לך את הכלים לניהול פיננסי מקצועי ומלווים אותך בהפעלתם והטמעתם במערכת שלך. גם נותנים לך את ההדרכה הצמודה הנדרשת לביצוע המשימה של ניהול הכספים.

יש לנו ידע מקצועי וניסיון רב שנים בניהול כספים, המאפשרים לבנות לך את הפתרונות ואת הכלים הנחוצים להצלחת העסקית שלך.

צור קשר אתנו

פגישת הכרות ראשונה ללא התחייבות

היחודיות שלנו מושתתת על ידע רחב וניסיון מעשי רב שנים בהקמה ובליווי עסקים ובניהול ושיווק. בוא נשלב את הידע והניסיון שיש לך בתחום עיסוקך עם הידע והניסיון הניהולי והעסקי שלנו על מנת להצמיח את המיטב מהעסק שלך

054-696-4499
david@gross-david.com

צור קשר

  דוד גרוס

  דוד גרוס, יועץ עסקי ושיווקי, רואה חשבון, MBA במנהל עסקים

  דוד גרוס

  דוד גרוס הוא בעל תואר שני במנהל עסקים, רואה חשבון, מומחה בתוכניות לפיתוח כלכלי ובעל ניסיון עסקי וניהולי של 40 שנה בארץ ובעלם. עד שנת 1993 שימש בתפקידי ניהול בכירים בחברות פרטיות וציבוריות, תעשיות ומסחריות.

  משנת 1993 דוד מתמקד בייעוץ עסקי, שיווק ומכירות, ליווי עסקים קטנים ובינוניים ליישום פתרונות, הפעלת כלים ניהוליים ובבניית מערכות שליטה ובקרה של התוצאות. הוא כותב ומפרסם וירחונים מקצועים.

  ניהול כספים בעסקים קטנים ובינוניים

  ניהול כספכם בעסקים קטנים ובינוניים