חלוקת ההכנסות בעסק שלך: מחשבון

ברגע זה נכנס תקבול מלקוח שלך. לקוח, שמרוצה מאוד מהמוצר ו/או השירות שלך שילם לך – נניח – 1,000 ₪. הכסף נכנס לקופה ומתאסף לכספים שהתקבלו באותו יום.

לאן הולכים הכספים האלה? איך הם מתחלקים וכמה נישאר לך בכיס?

הנתונים האלה הם חיוניים לא רק כדי לנהל את העסק שלך, אלא גם כן כדי לדעת מה חלקך. זה מאפשר לך לנהל גם את משק הבית שלך מבלי להיכנס לגירעונות. מצב של גירעונות מציק ואינו מאפשר לך להתרכז בעבודה היום יומית שלך.

קבלת החלטות מחייבת נתונים.

אם אתה מנהל על בסיס "נדמה לי", "פחות או יותר", "הממוצע בעסקים הקטנים בישראל…" ועוד משפטים כאלה, הפעמון של מנהל הבנק שלך תצלצל יום אחד על מנת להודיע לך שלא מנהלים פחות או יותר על בסיס ממוצעים של עסקים אחרים. ניהול עסק היא עבודה מקצועית. ולך יש עסק והתחייבות לנהל אותו. יש לך אחריות לא רק על עצמך, אך גם כן על המשכורות של אלה שעובדים עבורך, על הספקים ועל הבנק שמממן אותך, ואלה סומכים עליך .

לכל עסק יש אפיונים שונים: ענף בו הוא פועל, גודלו, מוצרים או שירותים שהוא מציע, מיצובו בשוק, מיקומו, מספר עובדים, תפוקתם, קהל היעד שלו, שיטות מכירה והפצה, וכד'. ובעיקר, האישיות שלך שהיא שונה מהעסקים האחרים המתחרים אתך.

לכן, אין מחשבון "כללי" שמתאים "פחות או יותר" "בממוצע" לכל עסק קטן או בינוני. אפשר לטבוע בבריכת שחייה שהעומק "הממוצע" בה הוא 1.50 מטר. יש בבריכה מים רדודים ויש באותה בריכת מים עמוקים. לא מנהלים עסק על "ממוצע".

אנחנו בונים מחשבון במיוחד לעסק שלך. הוא משקף לך לאן הולך הכסף. מה נעשה עם כל שקל שנכנס לעסק שלך.

מחשבון לחישוב חלוקת ההכנסות מאפשר לך לקבל החלטות עסקיות מושכלות, מבוססות על המתרחש באמת בעסק שלך.

מחשבון חלוקת הכנסות, יחד עם חישוב של נקודת איזון בעסק שלך, הם כלים ניהוליים מצויינים לקבלת החלטות על מצב חלוקת ההכנסות המתאים לך ולחשיבה מבוססת שמאפשרת לבצע שינויים עפ"י שיקולים עסקיים.

שיקולים עסקיים אלה הם שמביאים אותך לצמיחה יציבה ומתמשכת.

אנחנו אנשי מקצוע. למדנו את מקצוע הניהול באוניברסיטה ויש לנו ניסיון רב שנים בניהול עסקי, בארץ ובעולם.

צרו קשר אתנו. יש לנו פתרונות מקצועיים לניהול מוצלח של העסק שלך.

פגישת הכרות ראשונה ללא התחייבות

היחודיות שלנו מושתתת על ידע רחב וניסיון מעשי רב שנים בהקמה ובליווי עסקים ובניהול ושיווק. בוא נשלב את הידע והניסיון שיש לך בתחום עיסוקך עם הידע והניסיון הניהולי והעסקי שלנו על מנת להצמיח את המיטב מהעסק שלך

054-696-4499
david@gross-david.com

צור קשר

  דוד גרוס

  דוד גרוס, יועץ עסקי ושיווקי, רואה חשבון, MBA במנהל עסקים

  דוד גרוס

  דוד גרוס הוא בעל תואר שני במנהל עסקים, רואה חשבון, מומחה בתוכניות לפיתוח כלכלי ובעל ניסיון עסקי וניהולי של 40 שנה בארץ ובעלם. עד שנת 1993 שימש בתפקידי ניהול בכירים בחברות פרטיות וציבוריות, תעשיות ומסחריות.

  משנת 1993 דוד מתמקד בייעוץ עסקי, שיווק ומכירות, ליווי עסקים קטנים ובינוניים ליישום פתרונות, הפעלת כלים ניהוליים ובבניית מערכות שליטה ובקרה של התוצאות. הוא כותב ומפרסם וירחונים מקצועים.

  מחשבון לחישוב לאן הולך הכסף בעסק שלך

  הכספים בעסק שלך