תזרים מזומנים והבנקאי שלך

לבנקאי שלך יש תפקיד חשוב, אפילו מכריע, בעסק שלך. הוא יכול לעזור לך לאזן את תזרים המזומנים של העסק.

הבנקאי שלך יכול, בתנאים מסוימים, להתאים את מסגרת האשראי שהוא מקציב לך לצרכים הנובעים מהפעילות העסקית שלך. אבל יש עסקים שמתקשים לשמור על יחסים תקינים עם הבנק לאורך זמן.

על מנת למנוע זאת, כדאי להבין היטב מה התפקיד של הבנקאי, את המניעים ואת המגבלות שלו, ואיך הוא יכול לעזור לך לפתח את הפעילות העסקית שלך.

כשלקוח שלך מבקש אשראי, אתה בודק את יכולתו לשלם לך – בבוא העת – את התמורה בגין המוצרים או שירותים שמסרת לו.

חלק מהבדיקה מתבססת על התרשמותך ממנו ומהעסק שלו. אם השתכנעת מהרקע שלו ומהיכולת שלו לשלוט בנעשה בעסק, נטייתך תהיה לקבוע מסגרת אשראי נוחה, שתאפשר עבודה משותפת פורייה.

הבנקאי הוא לא שונה ממך. כמוך, הוא מנהל עסק, שמהותו שונה העסק שלך. אך הוא עסק לכל דבר ועניין. לכן, הוא פועל בשיטה דומה. הוא מאוד רוצה לתת לך אשראי, כי זו מטרת העסק שלו ומזה הוא מרוויח. אך הוא חייב להשתכנע שאתה תשלם לו – בבוא העת – את הכסף שלווית.

הוא רוצה להיווכח שאתה יודע את עסקך כיאות ושאתה לא תופתע פתאום ותמצא את עצמך בחוסר מזומנים. שאתה לא תפתיע אותו בבקשות בלתי צפויות לקבלת אשראי נוסף כדי לשלם את האשראי שהוא כבר נתן לך, או גרוע מזה, כדי שלא יחזירו לך שיקים שכבר מסרת.

איך אתה יכול למנוע להפתיע אותו, אך בעיקר את עצמך, ולגלות לפתע שאתה במצוקת מזומנים? על ידי שימוש בכלים לניהול  העסק שלך. תוכנית עסקית, תקציב עסקי ותזרים מזומנים מקצועי ומעודכן.

כלים אלה יתנו לך מודעות ושליטה על העסק, וישקפו תמונה עכשווית ועתידית של חשבון הבנק שלך.

תשתף את הבנקאי בתוכנית העסקית ובתזרים המזומנים שלך. הוא מעוניין שתזרים המזומנים שלך יהיה מאוזן, כי הוא מרוויח מזה וגם מקבל ביטחון שיעזור לו ולך כאשר יהיה צורך של גישור כספי על מנת להתגבר על תקופות כלכליות חלשות.

יש לנו ידע רחב וניסיון מקצועיים רב שנים בניהול כספים. צרו קשר אתנו.

פגישת הכרות ראשונה ללא התחייבות

היחודיות שלנו מושתתת על ידע רחב וניסיון מעשי רב שנים בהקמה ובליווי עסקים ובניהול ושיווק. בוא נשלב את הידע והניסיון שיש לך בתחום עיסוקך עם הידע והניסיון הניהולי והעסקי שלנו על מנת להצמיח את המיטב מהעסק שלך

054-696-4499
david@gross-david.com

צור קשר

  דוד גרוס

  דוד גרוס, יועץ עסקי ושיווקי, רואה חשבון, MBA במנהל עסקים

  דוד גרוס

  דוד גרוס הוא בעל תואר שני במנהל עסקים, רואה חשבון, מומחה בתוכניות לפיתוח כלכלי ובעל ניסיון עסקי וניהולי של 40 שנה בארץ ובעלם. עד שנת 1993 שימש בתפקידי ניהול בכירים בחברות פרטיות וציבוריות, תעשיות ומסחריות.

  משנת 1993 דוד מתמקד בייעוץ עסקי, שיווק ומכירות, ליווי עסקים קטנים ובינוניים ליישום פתרונות, הפעלת כלים ניהוליים ובבניית מערכות שליטה ובקרה של התוצאות. הוא כותב ומפרסם וירחונים מקצועים.

  לבנקאי שלך יש תפקיד חשוב, אפילו מכריע, בעסק שלך

  דוד גרוס,תוכנית עסקית,תקציב עסקי,תזרים מזומנים והבנקאי שלך