תקציב עסקי

תקציב עסקי הוא כלי ניהול ובקרה חיוני להצלחה ממושכת ויציבה של העסק שלך. הוא מְכַּמֶת באופן פרטני את מטרות ויעדים שקבעת לעסק שלך בתוכנית עסקית, וגם מהווה מסגרת לבקרה של התוצאות בפועל והסטיות מהמתוכנן.

מנועי חיפוש אינטרנטיים מובילים מדווחים על אלפי גולשים המתעניינים כל חודש בתקציב עסקי. הרבה מאמרים נכתבים על הנושא ועדיין שימושו לוקה בחסר.

מדוע? כי על מנת ליישם תקציב, חייבים תחילה להחליט על האסטרטגיה של העסק ולהפוך אותה לתוכנית עסקית. התוכנית העסקית תהיה מקור לבניית התקציב.

רוב בעלי עסקים עובדים ללא כלי ניהול מקצועיים, ולכן הם מתקשים לחשוב על אסטרטגיה ולבנות תוכנית עסקית. לא כל שכן, תקציב עסקי.

עסק המתנהל ללא תקציב עסקי ובלי תזרים מזומנים אינו מתנהל כלל. הוא פועל בחוסר ידיעה פרטנית על כוונותיו ועל עשה ואל תעשה.

התוצאה של ניהול עסק ללא תקציב מצופה וידועה: מנהל העסק יעסוק בכיבוי שריפות והבנקאי יצלצל חדשות לבקרים, עד הרגע שלא יצליח לכבות את השריפה והבנקאי יפסיק לצלצל. העסק עלול להפסיק לתפקד.

יש לנו ידע וניסיון מקצועי רב שנים בבניית אסטרטגיה לעסק שלך, לבנות תוכנית עסקית ותקציב שיפשרו לך לנהל את העסק.

ניהול ובקרה הם המפתח שלך להצלחה, לצמיחה ולהתפתחות עסקית ממושכת ויציבה.

צרו קשר אתנו.

פגישת הכרות ראשונה ללא התחייבות

היחודיות שלנו מושתתת על ידע רחב וניסיון מעשי רב שנים בהקמה ובליווי עסקים ובניהול ושיווק. בוא נשלב את הידע והניסיון שיש לך בתחום עיסוקך עם הידע והניסיון הניהולי והעסקי שלנו על מנת להצמיח את המיטב מהעסק שלך

054-696-4499
david@gross-david.com

צור קשר

  דוד גרוס

  דוד גרוס, יועץ עסקי ושיווקי, רואה חשבון, MBA במנהל עסקים

  דוד גרוס

  דוד גרוס הוא בעל תואר שני במנהל עסקים, רואה חשבון, מומחה בתוכניות לפיתוח כלכלי ובעל ניסיון עסקי וניהולי של 40 שנה בארץ ובעלם. עד שנת 1993 שימש בתפקידי ניהול בכירים בחברות פרטיות וציבוריות, תעשיות ומסחריות.

  משנת 1993 דוד מתמקד בייעוץ עסקי, שיווק ומכירות, ליווי עסקים קטנים ובינוניים ליישום פתרונות, הפעלת כלים ניהוליים ובבניית מערכות שליטה ובקרה של התוצאות. הוא כותב ומפרסם וירחונים מקצועים.

  תקציב עסקי הוא כלי ניהול ובקרה חיוני

  דוד גרוס, לווי עסקי, תקציב עסקי