שיווק ומכירות

שיווק ומכירות לעסקים קטנים ובינוניים

אסטרטגיה שיווקית – תוכנית שיווקית

מה הבדל בין שיווק לבין מכירות?

מטרת השיווק היא לאפשר מכירת מוצרים או שירותים בכמות אופטימלית וברווח מקסימלי.

מטרת המכירות היא לסגור עסקאות. למכור מוצרים או שירותים אלה בהתאם למדיניות שקבעת בעת בניית אסטרטגיה שיווקית והכנת תוכנית שיווקית לעסק שלך.

איך משיגים מכירה של כמות אופטימלית ורווח מקסימלי? באמצעות בניית אסטרטגיה שיווקית. למאמר מפורט על אסטרטגיה שיווקית נא להקיש כאן.

אסטרטגיה שיווקית תעזור לך בהכנת תוכנית שיווקית מתאימה לגודל ואפיונים של העסק שלך. למאמר מפורט על תוכנית שיווקית נא להקיש כאן.

הצוות המקצועי שלנו מכסה ונותן מענה לכל המתבקש לשיווק ולקידום מכירות מוצלחים לעסק שלך. כך, אנו מטפלים במיצוב ובתדמית של העסק ושל המוצרים ושירותים שלך, בשיווק ובקידום מכירות במדיה האינטרנטית והמודפסת, בגיוס ובהדרכת אנשי המכירות, ובתכנון מבצעי שיווק.

כל עסק הוא שונה ויש לו איפיונים ייחודיים. לכן, ההדרכה שלנו היא פרטנית וייחודית לעסק שלך, למוצריך ולשירותים שאתה מוכר. ההדרכה כוללת סימולציות המחקות את המציאות שעמה מתמודדים אנשי המכירות שלך.

השיווק הוא הדלת כניסה של הכסף הממשי הנכנס אליך באמצעות המכירות הנובעות משיווק מוצלח. הפתרונות שלנו בתחומי שיווק ומכירות ממוקדים בתוצאות וכוללים וליווי ביישום והטמעת הכלים להצלחת העסק שלך.

צור קשר אתנו

פגישת הכרות ראשונה ללא התחייבות

היחודיות שלנו מושתתת על ידע רחב וניסיון מעשי רב שנים בהקמה ובליווי עסקים ובניהול ושיווק. בוא נשלב את הידע והניסיון שיש לך בתחום עיסוקך עם הידע והניסיון הניהולי והעסקי שלנו על מנת להצמיח את המיטב מהעסק שלך

054-696-4499
david@gross-david.com

צור קשר

  דוד גרוס

  דוד גרוס, יועץ עסקי ושיווקי, רואה חשבון, MBA במנהל עסקים

  דוד גרוס

  דוד גרוס הוא בעל תואר שני במנהל עסקים, רואה חשבון, מומחה בתוכניות לפיתוח כלכלי ובעל ניסיון עסקי וניהולי של 40 שנה בארץ ובעלם. עד שנת 1993 שימש בתפקידי ניהול בכירים בחברות פרטיות וציבוריות, תעשיות ומסחריות.

  משנת 1993 דוד מתמקד בייעוץ עסקי, שיווק ומכירות, ליווי עסקים קטנים ובינוניים ליישום פתרונות, הפעלת כלים ניהוליים ובבניית מערכות שליטה ובקרה של התוצאות. הוא כותב ומפרסם וירחונים מקצועים.

  מכירה בכמות אופטימלית וברווח מקסימלי

  שיווק ומכירות לעסקים קטנים ובינוניים