תוכנית עסקית וחשיבה מחודשת

אנחנו הופכים את הכנה של תוכנית עסקית לעסק שלך לעבודה משותפת ומרתקת, המציעה לך הזדמנות מצויינת לבחון לעומק את הרעיון העסקי שלך.

הכנת תוכנית עסקית מחייבת התייחסות לשינויים המתרחשים ללא הרף בעולם בכלל ובפרט במשק שלנו.

בבניית תוכנית עסקית אנחנו נותנים משקל לשינויים בשוק ולהשפעתם, לסיכויים ולסיכונים בעת הנוכחית ובעתיד הקרוב ולדרכים להתמודד אתם, ולאיתור חזקות וחולשות של העסק ושל הצוות המפעיל אותו.

תוכנית עסקית לעסק שלך מפרטת את מטרותיך העסקיות ואת דרכי הפעולה כדי להשיג אותן. היא מציגה את המשאבים הדרושים למימוש התוכנית ולהפעלתו השוטפת, לרבות משאבי אנוש והון חוזר.

עריכתה של התוכנית העסקית מתבססת על תהליך של חשיבה מקצועית ואיסוף של נתונים היסטוריים ועכשוויים; היא מציגה תחזיות ברות ביצוע, עם לוח זמנים מוגדר.

הכנת תוכנית עסקית על ידינו כוללת כלי בקרה על הפעילות של גורמים שונים המעורבים בעשייה העסקית של העסק שלך.

בתמצית:

התוכנית העסקית והכלים לניהול ובקרה שאנחנו מספקים לך הופכים למצפן בביצוע העסקי היום יומי של העסק. כלי הבקרה והפיקוח מסמנים לך שאכן אתה נמצא בנתיב להצלחה העסקית.

צור קשר אתנו.

פגישת הכרות ראשונה ללא התחייבות

היחודיות שלנו מושתתת על ידע רחב וניסיון מעשי רב שנים בהקמה ובליווי עסקים ובניהול ושיווק. בוא נשלב את הידע והניסיון שיש לך בתחום עיסוקך עם הידע והניסיון הניהולי והעסקי שלנו על מנת להצמיח את המיטב מהעסק שלך

054-696-4499
david@gross-david.com

צור קשר

  דוד גרוס

  דוד גרוס, יועץ עסקי ושיווקי, רואה חשבון, MBA במנהל עסקים

  דוד גרוס

  דוד גרוס הוא בעל תואר שני במנהל עסקים, רואה חשבון, מומחה בתוכניות לפיתוח כלכלי ובעל ניסיון עסקי וניהולי של 40 שנה בארץ ובעלם. עד שנת 1993 שימש בתפקידי ניהול בכירים בחברות פרטיות וציבוריות, תעשיות ומסחריות.

  משנת 1993 דוד מתמקד בייעוץ עסקי, שיווק ומכירות, ליווי עסקים קטנים ובינוניים ליישום פתרונות, הפעלת כלים ניהוליים ובבניית מערכות שליטה ובקרה של התוצאות. הוא כותב ומפרסם וירחונים מקצועים.

  תוכנית עסקית הופכת למצפן בפעילות העסקית שלך

  דוד גרוס,תוכנית עסקית וחשיבה מחודשת