ליווי עסקי

ליווי עסקי למרפאות שיניים

למה ליווי עסקי למרפאות שיניים? כי תוכנית העסקית היעילה ביותר עלולה להיכשל אם ביצועהּ לקוי במשך הפעלתה.

גם פתרונות וכלים מעולים לא יועילו אם היישום וההטמעה שלהם לוקים בחסר.

על מנת למנוע זאת, קיים ליווי עסקי למרפאות שיניים שלנו. אנחנו מדריכים ומלווים אותך ואת הצוות שלך בתהליך של יישום והפעלת הפתרונות והכלים החדשים.

הליווי העסקי שלנו הוא אישי, ייחודי ומותאם למרפאתך, לאפיונים שלה ושל אנשי הצוות. אנחנו לא מסתפקים בקורסים כלליים על ניהול או שיווק מרפאות שיניים, כי כל מרפאה היא עולם ומלאו, שונה מאחרות ברצונות, ביכולות ובמשאבים שלה.

תהליכים של שינוי אינם קלים, כי מחייבים הפנמה של הרגלים חדשים ופרידה מאלה שליוו אתכם במשך שנים.

אנחנו אתך בעת לימוד והפעלה של שיטות חדשות המתעוררות, באופן טבעי, חששות מול הלא ידוע.

על כן, אנו רואים בליווי הפרטני חלק בלתי נפרד מתהליך הייעוץ העסקי והשיווק למרפאות שיניים.

יש לנו ידע וניסיון רב בליווי תהליכי שינוי עסקיים במרפאות שיניים.

צור קשר אתנו

דוד גרוס

דוד גרוס, יועץ עסקי ושיווקי, רואה חשבון, MBA במנהל עסקים

דוד גרוס

דוד גרוס הוא בעל תואר שני במנהל עסקים, רואה חשבון, מומחה בתוכניות לפיתוח כלכלי ובעל ניסיון עסקי וניהולי של 40 שנה בארץ ובעלם. עד שנת 1993 שימש בתפקידי ניהול בכירים בחברות פרטיות וציבוריות, תעשיות ומסחריות.

משנת 1993 דוד מתמקד בייעוץ עסקי, שיווק ומכירות, ליווי עסקים קטנים ובינוניים ליישום פתרונות, הפעלת כלים ניהוליים ובבניית מערכות שליטה ובקרה של התוצאות. הוא כותב ומפרסם וירחונים מקצועים.

לפני כ-10 שנים הרחיב את פעולתו והתמחה בענף של מרפאות שיניים. למד את הענף לעומק, ממרפאות קטנות של כיסא אחד ועד תאגידים רבי כיסאות. דוד פיתח מודלים יעודיים לשיווק במרפאות שיניים ומודל ייחודי לסגירת תוכניות טיפול.

פגישת הכרות ראשונה ללא התחייבות

היחודיות שלנו מושתתת על ידע רחב וניסיון מעשי בתחום של מרפאות השיניים בוא נשלב את הידע והניסיון הרפואי שלך עם הידע והניסיון הניהולי והעסקי שלנו על מנת להצמיח את המיטב במרפאתך


054-696-4499
david@gross-david.com

צור קשר