תקיעות ושקיעה במרפאות שיניים

האם תנופה, תקיעות ושקיעה במרפאות שיניים הם שלבים הכרחיים בחיי המרפאה?

לא. לא בהכרח. הרבה גורמים משפיעים על רווחיותה (או אי-רווחיותה) של מרפאת שיניים פרטית. 

אנו מתייחסים כאן על הכלים הדרושים לזיהוי של גורמים אלה, האחראים לשינויים במגמות של גובה ההכנסות, רמת ההוצאות ותפוקת הטיפולים במרפאתך.

מה המצב במרפאת השיניים שלך? האם היא במגמת תנופה, בקיבעון או המרפאה שלך גולשת מטה במדרון? האם אתה יודע או אתה חושב שזה המצב?

התשובה לשאלה זאת היא הצעד הראשון במציאת פיתרון. כי ראשית כל, יש צורך במודעות בקשר למצב הקיים.

אם המרפאה אינה בתנופה, חייבים לבדוק תחילה את המוכנות שלך להכנסת שינויים בתפישה העסקית של ניהול המרפאה.

כשפתחת מרפאת שיניים פרטית, הוספת לך עיסוק נוסף על היותך רופא שיניים. אתה בעל עסק. יש לך עסק שדורש ניהול ושמירה מתמדת.

על מנת  לנהל ולשמור על העסק שלך, יש צורך להפעיל מנגנון בקרה יעיל, שיתריע באופן שוטף על שינויים וסטיות בפרמטרים העקריים הקובעים את הכנסותך, מודדים את הוצאותיך ואת יעילות בתהליך "הייצור" שבמרפאה.

בהעדר מנגנון בקרה, תהיה חשוף לקבלת הפתעות. טוב לקבל הפתעות כשהן נעימות. אך לא בריא לקבל הפתעה כמו מגמות שליליות בכיוון המרפאה. רצוי להקדים ולבנות בקרה מותאמת לצרכיך.

לנו יש ידע מקצועי רחב וניסיון עשיר בבניית והפעלת מנגנוני בקרה במרפאות שיניים.

אנו מלווים אותך בתהליך ההטמעה ומדריכים את הצוות שלך בשימוש הכלים החדשים.

צור קשר אתנו.

(דוד גרוס פרסם מאמר בנושא באתר Articles)

תקיעות ושקיעה במרפאות שיניים
דוד גרוס

דוד גרוס, יועץ עסקי ושיווקי, רואה חשבון, MBA במנהל עסקים

דוד גרוס

דוד גרוס הוא בעל תואר שני במנהל עסקים, רואה חשבון, מומחה בתוכניות לפיתוח כלכלי ובעל ניסיון עסקי וניהולי של 40 שנה בארץ ובעלם. עד שנת 1993 שימש בתפקידי ניהול בכירים בחברות פרטיות וציבוריות, תעשיות ומסחריות.

משנת 1993 דוד מתמקד בייעוץ עסקי, שיווק ומכירות, ליווי עסקים קטנים ובינוניים ליישום פתרונות, הפעלת כלים ניהוליים ובבניית מערכות שליטה ובקרה של התוצאות. הוא כותב ומפרסם וירחונים מקצועים.

לפני כ-10 שנים הרחיב את פעולתו והתמחה בענף של מרפאות שיניים. למד את הענף לעומק, ממרפאות קטנות של כיסא אחד ועד תאגידים רבי כיסאות. דוד פיתח מודלים יעודיים לשיווק במרפאות שיניים ומודל ייחודי לסגירת תוכניות טיפול.

פגישת הכרות ראשונה ללא התחייבות

היחודיות שלנו מושתתת על ידע רחב וניסיון מעשי בתחום של מרפאות השיניים בוא נשלב את הידע והניסיון הרפואי שלך עם הידע והניסיון הניהולי והעסקי שלנו על מנת להצמיח את המיטב במרפאתך


054-696-4499
david@gross-david.com

צור קשר