פרסום מרפאות שיניים

היו זמנים בהם רופאי שיניים לא מעטים הרגישו רתיעה מפרסום מרפאות שיניים בכלל, ובפרט מרפאת מפרסום מרפאת השיניים שלהם.

לא היה צורך בכך, כי הפציינטים הגיעו,אט-אט אך הגיעו. הדרישה גברה על ההיצע, וכח השוק עבד לטובת רופאי השיניים.

אבל זמנים אלה עברו. והם לא יחזרו. העולם הדנטלי השתנה ומשתנה ללא הרף. כמותית ואיכותית.

מספר רופאי השיניים ביחס לאוכלוסייה גדל וגודל כל הזמן. טכנולוגיות חדישות צצות חדשות לבקרים ומחייבות אותך להתעדכן ולהשקיע על מנת להציע טיפול הולם לפציינטים.

אלה חלק מהגורמים המשפיעים באופן שלילי על רווחיות של מרפאות שיניים פרטיות ומייצרים קשיי נזילות שמכבידות על הפעילות היום יומית של בעלי מרפאות שיניים פרטיות.

על מנת להתגבר על ירידה ברווחיות ועל מחסור במזומנים יש צורך של זרם בלתי פוסק של פציינטים חדשים. זה הכסף הלגיטימי היחיד. הלוואות מבנקים הן פיתרון זמני בלבד.

טיפול שורש לבעיה היא פרסום מרפאות שיניים. לפרסם את מרפאתך.

פרסום מרפאות שיניים

יש דרכים מגוונות בפרסום מרפאות שיניים, ואנחנו משתמשים בכמה מהם. במיוחד:

 • בניית אתר אינטרנט וקידומו. אתר אינטרנט מהווה היום כרטיס ביקור דיגיטלי של המרפאה שלך. פציינט פוטנציאלי שקיבל המלצה עליך מחברו לוקח מיד את הטלפון החכם שלו ומחפש אותך באינטרנט. הוא רוצה לדעת מי אתה, איך נראית המרפאה שלך, איזה סוגי טיפולים אתה מבצע, מי הצוות שלך, המלצות של פציינטים, שעות פעילות של המרפאה ואיך להגיע אליך.
  אתר האינטרנט שלך צריך לאפשר לפציינט המחפש אותך דרך הטלפון החכם שלו, להתקשר למרפאה שלך באמצעות לחיצת כפתור, ללא צורך לחייג, ולקבל כיוון נסיעה דרך מפות של גוגל מבלי לצאת מהאתר האינטרנט שלך.
  אם אתה לא שם, אתה לא קיים. בניית אתרי אינטרנט לרופאי שיניים זאת התמחות המצריכה הכרות עמוקה עם המתרחש במרפאות שיניים.
 • Adwords של גוגל: מטרת פרסום מרפאות שיניים היא לגרום לפציינט פוטנציאלי להתקשר למרפאת השיניים שלך ולהזמין תור. גוגל מציעה לך אפשרות להופיע בדפי החיפוש שלה במקום בולט, באמצעות Adwords לפי השיטה "שלם על כל קליק" (PPC). השיטה מאפשרת מיקוד גיאוגרפי ועוד סיווגים מתקדמים על מנת לכוון לקהל המטרה שלך.
  אפשר להוסיף במודעה כפתור שמחבר את הפציינט הפוטנציאלי למרפאה בלחיצת קלה וללא צורך של חיוג.
 • Facebook: פרסום מרפאות שיניים ב-Facebook הפך למקובל בענף, ואפשר למצוא הרבה פרסום במדיה החברתית זאת.
  הגורם המרכזי לכך היא היכולת להתמקד באופן מדויק להפליא בפציינטים שהמרפאה מחפשת. מיקום, גיל, שפה, העדפות ואין סוף מסננים ש-Facebook מציעה למפרסמים כעין כוונת דיגיטלית לדיוק מקסימלי אפשרי באזור ההשפעה שלך.
  בפרסום ב-Facebook אפשר לבחור בכמה אפשרויות תשלום, כמו "שלם על כל קליק" או "שלם על כל הופעה" ועוד.
 • Google Maps: פרסום במפות של גוגל מאפשרים לפציינט הפוטנציאלי להגיע אליך בקלות וביעhלות.
פרסום מרפאות שיניים
 • Waze: הפרסום ב-Waze שונה מהפרסום ב-Google Maps. קודם כל, פציינטים פוטנציאלים יכולים להגיע אליך תוך כתיבת השם שלך או שם המרפאה, מבלי צורך לכתוב את הכתובת שלך. שנית, אנשים הנוסעים באזור ההשפעה שלך יקבלו מודעה דיגיטלית על לוח הטלפון שלהם.
 • Instagram: מדיה זאת היא עדיין לא פופולרית לפרסום מרפאות שיניים אך התחילה לקבל תאוצה עקב כמות פציינטים פוטנציאלים צעירים שמשתמשים בה.
 • דואר אלקטרוני עם תוכן לפציינטים קיימים ולנכנסים לאתר האינטרנט של המרפאה: זאת דרך מצוינת וחסכונית לשמור על הפציינטים הקיימים ולהפגין נוכחות ותזכורת על קיום המרפאה.
  תדירות ותוכן ההודעות חייבות איזון על מנת למנוע הרגשה של תוכן מכירתי.
 • פרסום מרפאת שיניים דרך וידאו ב-YouTube: סרטוני וידאו קצרים עם פציינטים של המרפאה מפתחים אמינות אצל פציינטים פוטנציאלים והם כעין המלצה של מטופלים של המרפאה לחדשים המתעניינים.
 • ביקורות מקוונות: פציינטים פוטנציאלים מחפשים ביקורות (Reviews) של מטופלים שהיו במרפאה שלך כי הם מקור מהימן ומיד ראשונה לקבלת חוות דעת. יש היום בארץ אתרים המתמחים בהצעת ביקורות לרופאי שיניים, וכדאי בהחלט להשתמש בהם.

פרסום מרפאות שיניים במקומונים מודפסים: אומנם המדיה הזאת היא וותיקה, אך עדיין עובדת. יש לבחון ולבחור היטב את המקומים, תפוצתם וקהל היעד שלהם, לפני שמחליטים לפרסם בהם.

יש לנו צוות מנצח לפרסום מרפאות שיניים.

פנו אלינו.

פרסום מרפאות שיניים
דוד גרוס

דוד גרוס, יועץ עסקי ושיווקי, רואה חשבון, MBA במנהל עסקים

דוד גרוס

דוד גרוס הוא בעל תואר שני במנהל עסקים, רואה חשבון, מומחה בתוכניות לפיתוח כלכלי ובעל ניסיון עסקי וניהולי של 40 שנה בארץ ובעלם. עד שנת 1993 שימש בתפקידי ניהול בכירים בחברות פרטיות וציבוריות, תעשיות ומסחריות.

משנת 1993 דוד מתמקד בייעוץ עסקי, שיווק ומכירות, ליווי עסקים קטנים ובינוניים ליישום פתרונות, הפעלת כלים ניהוליים ובבניית מערכות שליטה ובקרה של התוצאות. הוא כותב ומפרסם וירחונים מקצועים.

לפני כ-10 שנים הרחיב את פעולתו והתמחה בענף של מרפאות שיניים. למד את הענף לעומק, ממרפאות קטנות של כיסא אחד ועד תאגידים רבי כיסאות. דוד פיתח מודלים יעודיים לשיווק במרפאות שיניים ומודל ייחודי לסגירת תוכניות טיפול.

פגישת הכרות ראשונה ללא התחייבות

היחודיות שלנו מושתתת על ידע רחב וניסיון מעשי בתחום של מרפאות השיניים בוא נשלב את הידע והניסיון הרפואי שלך עם הידע והניסיון הניהולי והעסקי שלנו על מנת להצמיח את המיטב במרפאתך


054-696-4499
david@gross-david.com

צור קשר