פגישת הכרות ראשונה ללא התחייבות

היחודיות שלנו מושתתת על ידע רחב וניסיון מעשי רב שנים בהקמה ובליווי עסקים ובניהול ושיווק. בוא נשלב את הידע והניסיון שיש לך בתחום עיסוקך עם הידע והניסיון הניהולי והעסקי שלנו על מנת להצמיח את המיטב מהעסק שלך

054-696-4499
david@gross-david.com

צור קשר

  ליווי עסקי

  מול עולם עסקי שמשתנה ללא הפסקה, אתה לא לבד.

  אנחנו מקנים לך ליווי עסקי צמוד, מבוסס על ידע רחב וניסיון מקצועי שנרכש בשנים של ניהול עסקי בענפים שונים ומגוונים.

  הליווי העסקי שלנו מותאם לאיפיונים שלך ושל האנשים העובדים אתך. כל עסק הוא עולם ומלאו ושונה מאחרים ביכולות, במשאבים ובחולשות שלו.

  אנו מספקים לך את הכלים הדרושים לניהול עסקי שמוביל להצלחה יציבה וברת-קיימא.

  בפגישת עבודה הראשונה אנחנו בוחנים, יחד אתך, את מצב הכלכלי והפיננסי של העסק והמטרות ויעדים להשגה.

  בהמשך, אנו מציגים לך את הפתרונות המיטבים, ובשיתוף פעולה צמוד אתך, בוחרים את הכלים שיעלו את העסק שלך על דרך המלך.

  עליך לזכור שגם תוכנית עסקית מצויינת עלולה להכשל, אם הביצוע שלה לקוי. גם פתרונות וכלים מעולים לא יועילו אם היישום וההטמעה שלהם לוקים בחסר.

  לכן, על מנת למנוע זאת, אנחנו מאמנים, מדריכים ומלווים אותך ואת הצוות שלך בתהליך של יישום והפעלת הפתרונות והכלים החדשים. ליווי עסקי צמוד זה יביא את השינוי הדרוש להצלחת העסק שלך, תוך צמיחה והתפתחות ממושכת ומאוזנת של העסק.

  הליווי העסקי כולל בניית תוכנית עסקית, תקציב ותזרים מזומנים. כלים אלה הם המצפן לניהול העסק ולהצלחתו.

  במידת הצורך, אנחנו בונים תוכנית שיווקית הקובעת את האסטרטגיה וצעדי ביצוע הדרושים לחיזוק הנוכחות של העסק שלך בשוק.

  תהליכים של שינוי מחייבים הפנמה של הרגלים חדשים. על כן, אנו סמים דגש מיוחד על בדיקה ארגונית, הדרכה והכוונה של כל הצוות המלווה אותך בפעילות היום יומית.

  יש לנו את ההסמכה, הידע והניסיון הדרושים בתחום של ניהול עסקים, על מנת ללוות אותך להצלחה, במקצועיות, אמינות ותוך יחס אישי.

  צרו קשר אתנו

  דוד גרוס

  דוד גרוס, יועץ עסקי ושיווקי, רואה חשבון, MBA במנהל עסקים

  דוד גרוס

  דוד גרוס הוא בעל תואר שני במנהל עסקים, רואה חשבון, מומחה בתוכניות לפיתוח כלכלי ובעל ניסיון עסקי וניהולי של 40 שנה בארץ ובעלם. עד שנת 1993 שימש בתפקידי ניהול בכירים בחברות פרטיות וציבוריות, תעשיות ומסחריות.

  משנת 1993 דוד מתמקד בייעוץ עסקי, שיווק ומכירות, ליווי עסקים קטנים ובינוניים ליישום פתרונות, הפעלת כלים ניהוליים ובבניית מערכות שליטה ובקרה של התוצאות. הוא כותב ומפרסם וירחונים מקצועים.